Субота, 01.02.2025, 08:34
Головна Реєстрація
Вітаю Вас, Гість
Ваша думка
Розміщення реклами на яких засобах і носіях варто заборонити?
Усього відповідей: 20
Увійти
Пошук
Теги
Кориснo
Бібліотека
Головна » Статті » Реклама

Специфіка реклами у журналах
Реклама в пресі — надійний спосіб, який легко аналізується, оцінюється і контролюється за різними параметрами, що дуже важливо для рекламодавця.

  • Види реклами в пресі поділяються на:

    блочна реклама;
    рядкова реклама;
    спонсорство рубрики;
    pr на правах реклами (починаючи від новин, закінчуючи інтерв'ю та замовленими статтями).


Журнал - один із засобів реклами в пресі, періодичне багатосторінкове видання, що відрізняється високим поліграфічним рівнем відтворення. Журнали багато в чому схожі з газетами. Вони володіють більшістю тих же переваг і недоліків.


Переваги:

1. Перевагою журналу є високоякісна реклама. Особливо в глянцевих журналах, де практично будь-які малюнки і фотографії можуть відтворюватися без спотворень.

2. Журнали можуть так само, як і газети розсилати буклети, а також і зразки товару за допомогою спеціальних вставок, конвертів, розкладок.

3. Існує можливість отримання точної демографічної інформації. Через журнали можна досягати більш вузьких цільових аудиторій, тому що існують окремі спеціалізовані журнали для всіх спільнот людей.

4. Більший час «життя» рекламного оголошення. Журнали часто зберігають довгий час. Багато людей виявляють більший читацький інтерес, тобто повторно звертаються до прочитаного раніше матеріалу.

5. Читачі часто так зацікавлені в певних темах, що сприймають рекламу як корисний і редакційний матеріал. Рубрики журналів можуть збігатися з категоріями товарів, а рекламне оголошення, розміщене поруч з тематичним матеріалом, буде мати більший ефект.
6. У журналів дуже велика величина вторинної аудиторії, тому що їх читають не тільки ті, хто виписує або купує в роздріб. Часто журнали дають почитати друзям і знайомим.


Недоліки:

1. Одним з недоліків є тираж. Він не такий великий, як, наприклад, у газет.

2. Журнали не такі швидкі: на підготовку матеріалів до друку потрібно до декількох тижнів, а також немає можливості внести зміни в останню хвилину. Рекламований товар цілком може застаріти, ціни на нього можуть впасти чи підвестися, можливо, зміняться інші умови продажу.

3. Журнали повільно читаються, а значить, і ефект реклами також уповільнений. У щомісячних журналів - від одного до декількох місяців.

4. Відповідно і ефект впливу журнальної реклами не так концентрований, як у газет наприклад.

5. Також можливі труднощі в резервуванні найбільш вдалого місця в журналі під те або інше оголошення.

6. Журнали не люблять давати рекламу розміром менше 1/4 смуги. Відповідно і вартість реклами в журналах може бути досить високою.

Категорія: Реклама | Додав: Vktosha (16.04.2012) | Автор: Вікторія Ошомкова
Переглядів: 792 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: